Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Opieka zdrowotna — bezpieczna i efektywna kariera, której nie można zastąpić technologią

Opieka zdrowotna niesie ze sobą wiele korzyści dla tych, którzy chcą wykonywać ten zawód. Prawdziwa satysfakcja z pomagania ludziom w zachowaniu zdrowia, lepszym życiu i zapobieganiu potrzebie opieki medycznej jest czymś, co sprawia, że ​​ta kariera jest niezastąpiona. Oprócz wpływu, opieka zdrowotna przychodzi dla tego, kto ją praktykuje, a na pewno kariera, która zawsze będzie poszukiwana.

W dzisiejszym artykule chcemy przedstawić więcej informacji, dzięki którym zobaczysz rzeczywisty wpływ opieki zdrowotnej. Odkryj wszystkie plany, które możesz rozwinąć w tej karierze!

Wpływ działań i satysfakcja z kariery

Być może słyszałeś, że pielęgniarki są bohaterami. Przedstawiamy kilka powodów, aby porozmawiać o codziennym wpływie ich pracy. Według Światowej Organizacji Zdrowia ta praca przynosi społeczeństwu kilka korzyści:

 1. świadczenie bezpiecznych, wysokiej jakości, opłacalnych usług opiekuńczych

 2. motywowanie ludzi do dbania o własne zdrowie
 3. zapewnia równy dostęp do ciągłości opieki
 4. postępowanie w stanach przewlekłych lub długotrwałych
 5. promocja zdrowia na wszystkich etapach życia

Pielęgniarki odgrywają kluczową rolę w rozwiązywaniu globalnych i obecnych wyzwań zdrowotnych, takich jak starzenie się populacji, presja ekonomiczna, migracja ludzi, niedobory siły roboczej lub nierówności szans.

Marzysz, że Twój zawód wywrze realny wpływ na świat i wniesie wkład w życie ludzi? Już teraz możemy sobie wyobrazić Twoją karierę w opiece zdrowotnej. Według Nurse Journal 83% pielęgniarek jest zadowolonych z wyboru kariery, a Ty możesz być jedną z nich!

Bezpieczna kariera, której nie zastąpi technologia

Przede wszystkim opieka zdrowotna jest częścią dziedziny medycyny i zdrowia, która zawsze będzie potrzebna społeczeństwu. Statystyki również potwierdzają ten fakt: usługi zdrowotne są ostatnimi, jeśli chodzi o branże zagrożone automatyzacją w Unii Europejskiej. Dziedzina medyczna zajmuje drugie miejsce na szczycie przyszłych miejsc pracy w Rumunii, z szacunkowymi 192 996 wolnymi stanowiskami w nadchodzących latach .

W 2015 r. w Rumunii zatrudnionych było 135 056 pielęgniarek – 44% całego personelu medycznego. Według INS w 2017 r. liczba ta wzrosła do 323 689 . Wciąż na świecie brakuje 6 milionów pielęgniarek. Ufamy, że będziesz następny!

Dostajesz wiele wskazówek, jak się specjalizować

Jako lekarz ogólny możesz później wybrać dziedzinę, w której się specjalizujesz! Ponadto Twoja kariera może mieć wiele środowisk, nie tylko szpitale czy kliniki. Oto niektóre z dostępnych wskazówek:

 1. Społeczność: leczysz, edukujesz i pomagasz ludziom
 2. Nagłe przypadki: Zadbaj o pacjentów w sytuacjach spowodowanych urazem lub urazem
 3. Rodzina: opiekuj się kobietami w ciąży, dziećmi lub osobami starszymi
 4. Długoterminowo: opiekuj się pacjentami z przewlekłymi chorobami lub schorzeniami
 5. Zarządzanie: pracujesz dla jakości w dziedzinie zdrowia
 6. Chirurgiczne: pomagać pacjentom przed, w trakcie i po zabiegach medycznych

Jeśli chodzi o najlepiej płatne specjalizacje dla pielęgniarek, MediJobs uszeregowało specjalizacje w następujący sposób:

Asystent medyczny ATI – Chirurgia sercowo-naczyniowa. Zapotrzebowanie jest bardzo duże na pielęgniarki z co najmniej 3-5 letnim doświadczeniem w anestezjologii, ale także resuscytacji. z zakresu chirurgii sercowo-naczyniowej. Według MediJobs, prywatne szpitale oferują od 5500 lei netto za eksperta z tego działu.

Asystent medyczny Chirurgia plastyczna, rekonstrukcyjna i estetyczna. W przypadku dobrze płatnej pracy z klasycznym harmonogramem pracy, jednym z rozwiązań byłaby specjalizacja w chirurgii plastycznej. Prywatne kliniki oferujące usługi kosmetyczne mają oferty, które mogą przekroczyć 4500 lei netto.

Lekarz Oddziału Intensywnej Terapii Noworodków. Do sekcji noworodkowych poszukujemy bardzo dobrego szkolenia teoretycznego, ale również umiejętności miękkich takich jak: empatia, bezgraniczna opieka, ochrona maluszka. Według MediJobs, dla asystenta z ponad 5-letnim stażem oferty sięgają 5000 lei netto. Więcej https://mzsr.sk/?uvod

Asystentka Pediatryczna. Pediatrię można uznać za różowy oddział, ale nie każdy ma prawo pracować z chorymi dziećmi. Asystenci z co najmniej 3-letnim doświadczeniem w tej specjalizacji są bardzo poszukiwani prywatnie, a ich szacunkowe przychody przekraczają 5000 lei netto.

Położnik – Ginekolog i Nawóz In Vitro. W ciągu ostatnich 10 lat obszar ten został gruntownie zmodernizowany. Na takie stanowisko poszukujemy asystentek specjalizujących się w położnictwie – ginekologii z co najmniej 2-3 letnim stażem. Normalny harmonogram to poniedziałek-piątek, bez nocnych zmian, ale niektóre interwencje mogą odbywać się również w weekendy. Zarobki na takim stanowisku sięgają 3500 lei netto.

Chcesz zacząć korzystać z opieki zdrowotnej i sprawdzić, czy jest to właściwa kariera dla Ciebie? Zapraszamy na bezpłatne, internetowe warsztaty, podczas których nauczysz się niezbędnej umiejętności: opieki medycznej. Dodatkowo po ukończeniu warsztatu otrzymasz dyplom! Szukaj takich w Internecie i dbaj o siebie i innych. Rozpocznij karierę w opiece zdrowotnej, która jest ważna dla każdego obywatela, w każdym wieku. Leczyć musi się każdy, a zawody związane z medycyną są uznawane za ważne i doceniane.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz