Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Auto detailing – na czym polega i dlaczego warto go stosować

Sporo osób bardzo lubi dbać o posiadane samochody, i to na różne sposoby. Normą jest dla nich systematyczne czyszczenie środka i korzystanie z myjni, a w ostatnim czasie coraz częściej również z tak zwanego autodetailingu. Ten pojawiający się dopiero u nas trend zyskuje ostatnio w naszym kraju bardzo na swojej popularności, i coraz większa ilość właścicieli samochodów zaczyna się na niego decydować. Stanowi on świetną opcję dla tych, którzy bardzo zwracają uwagę na to jak się prezentuje ich pojazd w środku i na zewnątrz.

Jak się okazuje, metoda ta świetnie się sprawdza także przy starszych samochodach, a to przynosi parę dodatkowych korzyści. Z pewnością istotne to będzie chociażby przy sprzedaży, gdyż za zadbany samochód będzie można wziąć atrakcyjniejszą cenę. W praktyce autodetailing polega na tym, że cały pojazd jest bardzo dokładnie myty i czyszczony, lecz również poddany renowacji i konserwacji. Prace będą zarówno obejmować całą lakierniczą powłokę wraz z dodatkowymi elementami, jak też całościowe wnętrze.

Będzie to dużo więcej niż przy samochodowych myjniach, wykorzystywane są też zupełnie inne techniki. Na początku cały samochód jest bardzo dokładnie myty za pomocą odpowiednich preparatów czyszczących, a później poddany zabiegowi tak zwanego glinkowania. Po oczyszczeniu powłoki lakierniczej zostaje on polerowany, a następnie zabezpieczony woskiem czy powłoką ceramiczną. Więcej na temat tej techniki można znaleźć w internecie, przykładowo po podaniu w wyszukiwarce hasła detailing Kraków i przejrzeniu wyników.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz