Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Działająca na podstawie nowoczesnych ustaleń lecznica dla zwierząt VET w Starych Babicach

Usługi okulistyczne realizowane w klinice weterynaryjnej VET w Starych Babicach obejmują sporo zabiegów. Tak kompleksowe podejście, jakie wykazuje psi okulista warszawa jest efektem dużego poziomu jego kwalifikacji a także systematycznego udoskonalania się zawodowego. W głównej mierze podejmowane są zabiegi chirurgiczne z wykorzystaniem innowacyjnego mikroskopu operacyjnego, jakie poprzedza pełne badanie przedniego oraz tylnego odcinka gałki ocznej. Zwierzęta mają też wykonane pozostałe testy diagnostyczne, związane ze zbadaniem licznością wydzielanych przez czworonoga łez, a także z udrożnieniem kanałów nosowo – łzowych. Dodatkowo, przychodząc do podanej placówki z pupilem można też oczekiwać na kompleksowe badanie całościowego zdrowia.

Czworonogi będą mieć też zagwarantowany niebolesny pomiar ciśnienia śródgałkowego, z zastosowaniem innowacyjnego tonometru. Weterynarz okulista badanie przeprowadzi korzystając z nowoczesnego oftalmoskopu bezpośredniego i pośredniego a także z lampy szczelinowej z funkcją zapisywania zdjęcia. Personel ma certyfikaty okulistyczne odpowiadające światowym standardom, co od pierwszego momentu budzi zaufanie pośród właścicieli pupili. Jeżeli jest to potrzebne, wykonana jest laserowa epilacja rzęs a także zapisane są dopasowane lekarstwa okulistyczne. Jako że placówka działa przez 7 dni w tygodniu, to możliwa jest bezzwłoczna pomoc, jeżeli okaże się to konieczne.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz