Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Ekskluzywne domy pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie proponuje marka SHOGUN HOUSEBOAT. Unoszące się na wodzie apartamenty są dopasowane do oczekiwań osób, które chciałyby je zakupić. Kiedy ktoś ceni nietuzinkowość, poczucie wolności, a także spędzanie czasu w komfortowych warunkach, to dom na wodzie spełni jego wymagania. Powierzchnia mieszkalna w takim domu wynosi dwadzieścia jeden metrów kwadratowych. Dom posiada trzy tarasy.

Nabywcy mają do wykorzystania nowoczesne, zgodne pod kątem wystroju, jak i funkcjonalne wnętrze. Architekci wnętrz, którzy się tym będą zajmować biorą pod wzgląd wszystkie detale, jakie bezpośrednio mają przełożenie w tym, iż pływający dom spełnia wszystkie wymagania. W domu ulokowana jest wygodna łazienka z prysznicem. Pokój dzienny jest w pełni przeszklony oraz wydzielony w nim jest praktyczny oraz w pełni wyposażony aneks z kuchnią. W domu można znaleźć też dwie niezależne sypialnie, a w salonie jest rozkładana kanapa. Rozległy taras ma 30 metrów kwadratowych.

Na samej górze ulokowano bariery. Należy wobec tego przyznać że dom ten wygląda świetnie. Domy na wodzie od zaprezentowanej firmy są także niezależne. Mają znajdującą się w środku kanalizację, ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie oraz klimatyzację. Houseboat można również w dowolny sposób podłączać w dostępnych powszechnie małych lub średnich portach źródeł zasilania zewnętrznego do wody i do prądu. Każdy, kto chce się stać posiadaczem takiego ekskluzywnego apartamentu ma tę sposobność. Zwłaszcza jest to cenione w czasie koronawirusa. To także doskonałe wyjście dla takich osób, które nie chciałyby przebywać w zatłoczonych hotelach.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz