Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Jakie zalety mają tak często stosowane kurtyny PCV

W różnych halach produkcyjnych czy magazynowych, lecz również i wielu budynkach firmowych często są stosowane różnego rodzaju bramy czy drzwi. Są one montowane one zarówno między pomieszczeniami w środku, jak też i na zewnątrz. Jeśli z tego typu miejsc będzie się korzystać jedynie raz na jakiś czas, to wtedy mogą być one spokojnie zamykane.

Zupełnie inaczej sytuacja się przedstawia, kiedy przechodzić przez nie często będą pracownicy albo jeździć jakieś firmowe pojazdy, na przykład widłowe wózki. W takim przypadku otwieranie za każdym razem będzie nie tylko mało wygodne, ale też i zabierające dużą ilość czasu. Z kolei nie zawsze da się pozostawić drzwi całkiem otwarte lub nawet je całkiem ściągnąć. Pomiędzy miejscami po obu stronach pojawić się bowiem mogą różnice w temperaturze, jak również kurz, zapylenie czy trudne atmosferyczne warunki.

W tego typu przypadkach pomyśleć jednak można o rozwiązaniu, które z powodzeniem się stosuje od wielu lat w dużej ilości firm. Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Przez to, że paski foliowe mają dość dużą grubość i po zawieszeniu zachodzą na siebie, to w skuteczny sposób oddzielają pomieszczenia. Ale jednocześnie bardzo łatwo da się przez nie przejść czy przejechać, a po tym bardzo szybko wracają do pierwotnego kształtu. całkowita szerokość takich pasków wynosić może od kilku do kilkunastu centymetrów, a dostępne są one zarówno bezbarwne, najbardziej obecnie popularne, jak również w wielu różnych kolorach.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz