Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Kurtyny paskowe od zakładu Kiner

Kurtyny paskowe od producenta Kiner są przegrodami izolującymi termicznie oraz dźwiękowo wnętrza określonych obiektów z otwartą bramą albo przejściami na czas przewiezienia towaru. Jest to niedrogi oraz jednocześnie nad wyraz skuteczny sposób na podział dużych pomieszczeń na mniejsze sekcje. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów PCV mających dużą odporność na oddziaływanie środków chemicznych, uodpornionych na zniszczenia mechaniczne. Są także bardzo uelastycznione.

Zleceniodawcy, jacy we wskazanej firmie zamierzają się zaopatrywać w kurtyny paskowe mają do wyboru rozwiązania standardowe a także wzmacniane. Wyjątkową opcją w asortymencie są kurtyny chroniące przed promieniowaniem świetlnym podczerwonym oraz UV. Skuteczna osłona przed stratą ciepła a także wnikaniem do środka obiektu chłodniejszego powietrza to największa zaleta prezentowanych kurtyn. Na dodatek zagwarantowana jest także izolacja akustyczna, jaka obniża bardzo poziom hałasu.

Często w takim razie tego typu kurtyna wykorzystywana jest tam, gdzie znajdują się maszyny produkcyjne wytwarzające uciążliwy hałas. Kurtyny wyprodukowane we wskazanej firmie wzorowo izolują wnętrze przed wilgocią, opadami atmosferycznymi, a także pozostałymi, negatywnymi warunkami atmosferycznymi. Na dodatek są linią podziału dla pyłów, zadymienia, zakurzenia i oparów. Dzięki temu sprzęty umieszczone w konkretnym wnętrzu przez dłuższy czas będą pracowały bezawaryjnie. Takie kurtyny zwykle zakłada się na halach produkcyjnych, w magazynach i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych a także w dowolnych obiektach handlowych i usługowych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz