Obszerny zakres usług stomatologicznych w MCS

Pięć specjalistycznych poradni działających w Mazowieckim Centrum Stomatologii to dowód na to, że wskazany gabinet lekarski oferuje faktycznie rozległą pomoc dentystyczną. Z usług lekarskich jakimi są ortodonta warszawa mają możliwość w tym miejscu korzystać nie tylko osoby starsze, lecz również najmłodsi. Stomatolodzy, którzy są w takim miejscu zatrudnieni bardzo dobrze orientują się, jak sobie radzić z maluchami i dbają o to, aby każdy maluch poczuł się tu komfortowo.

Dzięki temu wizyty w MCS nie będą kojarzyć się dzieciom źle. Chorzy mogą tutaj liczyć nie tylko na wizyty specjalistyczne, lecz również na pełną diagnostykę radiologiczną. Wysokiej jakości sprzęt medyczny, w który MCS regularnie inwestuje, sprawia, że chorzy czują się bezpiecznie w trakcie zabiegu. Opieka stomatologiczna wypełnia tutaj wymogi pod względem jakości, jak i sanitarno – epidemiologiczne. Jeżeli chorzy chcą to zabiegi wykonane są pod znieczuleniem pod opieką wykwalifikowanego anestezjologa.

Świadczenia lekarskie zrealizowane są w ramach takich dyscyplin jak: implanty, stomatologia ogólna, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna i periodontologia, protetyka stomatologiczna, ortodoncja, RTG oraz tomografia. Prosperują tu też gabinet narkoz oraz gabinet higieny. Dużym atutem jest to, że Mazowieckie Centrum Stomatologii to miejsce, w jakim pracuje mająca odpowiednie kwalifikacje grupa pracowników. To wzbudza zaufanie u wszystkich zainteresowanych.