Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Odkurzacz robot, miotła czy sanki Dyson: który wybrać?

Dyson to obowiązkowa marka, jeśli chodzi o odkurzacze. Ale ponieważ jego katalog jest obszerny, nie zawsze jest łatwy wybór między odkurzaczem Dyson a odkurzaczem robotem Dyson! Nasz wybór powinien pomóc w znalezieniu odpowiedniego dla Ciebie odkurzacza Dyson.Chcesz kupić odkurzacz Dyson? To pragnienie wydaje się uzasadnione, ponieważ amerykańska marka jest obecnie bardzo obecna na rynku. Możesz znaleźć odkurzacz Dyson według własnych upodobań lub wolisz odkurzacz robota Dyson, który wykona większość sprzątania za Ciebie.

Teraz można uwolnić się od tego zadania, które nie zawsze jest najprzyjemniejsze, więc po co się tego pozbawiać? Wybór odkurzacza Dyson nie zawsze jest jednak łatwy, ponieważ marka posiada wiele referencji, a różnice bywają subtelne. Oczywiście między odkurzaczem kanistrowym a odkurzaczem miotłym niuanse są oczywiste.

Ale rozróżnienie między dwoma odkurzaczami Dyson może wymagać bliższego przyjrzenia się. Aby Ci pomóc, przygotowaliśmy wybór odkurzaczy Dyson, podkreślając różnice między różnymi modelami, ale także porównując ceny w różnych sklepach internetowych. Musisz tylko dokonać wyboru zgodnie ze swoimi pragnieniami i budżetem. W każdym razie jedno jest pewne, później sprzątanie nie będzie takie samo!

Odkurzacz Dyson Omni-Glide Stick

Uprość czyszczenie w domu, wybierając odkurzacz kijowy Dyson Omni-Glide. Można go stosować na podłodze, powierzchniach, a także suficie. Jego ssanie jest mocne i ma bardzo praktyczną, wielokierunkową szczotkę. Możesz w ten sposób dotrzeć do wszystkich pożądanych obszarów. Ten odkurzacz jest wyposażony w stację ładującą i jest bardzo lekki, co ułatwia obsługę.

Dyson Cyclone V10 Absolute Stick Vacuum

Dyson Cyclone V10 Absolute to jeden z najnowszych modeli marki. Ten kijowy odkurzacz ma o 40% większy odpylacz, co zapewnia większą pojemność. Ma trzy tryby zasilania i żywotność baterii do 60 minut w trybie standardowym. Dzięki różnym akcesoriom w zestawie można go szybko przekształcić w odkurzacz ręczny i jest wyposażony w naścienną stację ładującą.

Dyson Cyclone V10 Motorhead Stick Odkurzacz

Odkurzanie stanie się przyjemniejsze z tym czerwonym modelem miotły Dyson Cyclone V10 Motorhead. Oferuje bardzo dobrą autonomię 60 minut w trybie normalnym, idealny do odkurzania całego domu. Można go używać na poziomie podłogi i sufitu, dzięki czemu żaden brud nie wydostanie się na zewnątrz. Masz do wyboru 3 tryby ssania: normalny, mocny i max. Jednak wydaje trochę hałasu. wymiana sprzętu domowego

Odkurzacz dla zwierząt Dyson Cyclone V10

Podłogi, powierzchnie i sufity – za pomocą odkurzacza w sztyfcie Dyson Cyclone V10 Animal Violet posprzątasz absolutnie wszystko w swoim domu. Jest wyposażony w 3 prędkości, aby dostosować się do Twoich potrzeb ssania. Jeśli autonomia jest dobra, odkurzacz szybko się rozładowuje, gdy zostanie ustawiony w pozycji max. Małe mieszkanie również jak na rozmiar zbiornika, który jest trochę zmniejszony.

Dyson V8 Absolute to potężny bezprzewodowy odkurzacz sztyftowy, odpowiedni do czyszczenia wszystkich podłóg. Dzięki silnikowi V8 wysysa kurz i alergeny oraz dostosowuje się do Twoich potrzeb dzięki dwóm trybom pracy. W trybie normalnym jego autonomia wynosi 40 minut, a w trybie maksymalnej mocy utrzymuje ładunek przez 7 minut. Jest dostarczany z różnymi akcesoriami, w tym zmotoryzowaną szczotką i stacją dokującą do ładowania.

Dyson V8 Animal+ Odkurzacz w sztyfcie

Nazwa Dyson V8 Animal + jest małą tajemnicą: jest to model szczególnie przystosowany do zwalczania sierści zwierzęcej, dzięki zmotoryzowanej szczotce o 150% większej mocy niż inne modele. Ma autonomię 40 minut w standardowym użytkowaniu, 7 minut w trybie maksymalnym lub 25 minut w połączeniu ze szczotką z napędem. Jest wyposażony w wiele akcesoriów, w tym stację ładującą.

Dyson V11 Torque Drive Extra Stick Vacuum

Znacznie tańsza niż wersja Absolute Extra Pro, Dyson V11 Torque Drive Extra zachowuje zalety V11, w tym głowicę próżniową Torque Drive i jej automatyczny system wykrywania powierzchni, który dostosowuje moc do rodzaju gleby i modułowość odkurzacz co pozwala na przekształcenie go w odkurzacz ręczny.

Dyson Cyclone V11 Absolute Extra akumulatorowy odkurzacz w sztyfcie

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson Cyclone V11 Absolute Extra o mocy 610 W w kolorze niebieskim pozwoli na idealną czystość podłóg. Posiada zmotoryzowaną szczotkę i wiele akcesoriów, aby dotrzeć do każdego zakamarka. Jego autonomia jest bardzo dobra i jest wyświetlana na ekranie LCD aby nie mieć żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Jest również bezprzewodowy, co zapewnia większą swobodę ruchów.

 

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz