Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Stosowanie Sztucznych Rzęs

W starożytności ludzie używali kohlu wykonanego z palonych migdałów, utlenionej miedzi, rud miedzi, ołowiu, popiołu i ochry, aby zdefiniować oczy rzeźb w kształcie migdałów. Rzęsy wymyślił amerykański reżyser DW Griffith podczas kręcenia epickiego filmu „Nietolerancja” z 1916 roku, w którym chciał, aby aktorka Seena Owen miała dłuższe rzęsy. Zrodziło to palące pragnienie kobiet noszenia sztucznych rzęs, które początkowo były wykonane z frędzli i starannie przymocowane do nici za pomocą kleju. Dziś sztuczne rzęsy wyglądają lepiej, są łatwiejsze do nałożenia, utrzymują się dłużej niż kilka godzin i mogą być wykonane z naturalnych włosów, np. norek.

Rodzaje sztucznych rzęs

Sztuczne rzęsy bardzo łatwo się aplikują i zapewniają gęstość na całej długości rzęs naturalnych. Możesz wybierać spośród wielu modeli i kolorów. Jeśli są zbyt długie lub grube, możesz je wyciąć i nadać im pożądany kształt. Zastosuj je zgodnie z instrukcjami wybranego produktu. Polecamy sztuczne rzęsy Ardell Faux Mink .

Poszczególne sztuczne rzęsy są trudniejsze do nałożenia i trwają dłużej. Zapewniają naturalny i długotrwały wygląd, można je stosować zarówno na powieki na górnej powiece, jak i na dolnej powiece. Poszczególne geny można znaleźć na dwa sposoby:

Rzęsy druciane. Zasadniczo każdą nitkę należy przykleić do nasady powieki pęsetą.

Rzęsy typu pęczek (bukiet) Do każdej aplikacji dodawanych jest kilka nitek na raz. Na powierzchnię czystych rzęs, jak najbliżej krawędzi powieki, nałóż wiązkę nasączonych klejem sztucznych rzęs. Unikaj kontaktu pojedynczych sztucznych rzęs z wodą lub produktami oleistymi, a także pocierania oczu. Poszczególne sztuczne rzęsy zostaną usunięte specjalnymi płynami do usuwania lub środkami czyszczącymi na bazie oleju.

Zawsze zaczynaj aplikację od zewnętrznego kącika oka do wewnętrznego.

Sztuczne rzęsy magnetyczne , najnowsza innowacja, są bardzo łatwe w aplikacji, nie wymagają kleju i mogą być ponownie użyte. Wystarczy umieścić dwie magnetyczne rzęsy i nacisnąć. Magnesy rzęs przyklejone u góry uchwycą magnesy rzęs przyklejonych u dołu. Magnetyczne rzęsy górne i dolne połączą się, nadając im objętości.

Zaletą rzęs magnetycznych jest to, że mechanizm zapinania jest prosty i szybki, można je znacznie łatwiej zdjąć i nie narażać na pękanie naturalnych rzęs, mają większą wytrzymałość, nadają się do ponownego użycia i mają spektakularny efekt objętości i wydłużenia .

Stosowanie rzęs magnetycznych może mieć również wady takie jak: mniej naturalny wygląd, są sztywniejsze niż te z klejem, ich umieszczenie stricte u nasady rzęs naturalnych jest nieco trudniejsze. Rzęsy typu band utrzymują się od 24 do 48 godzin, rzęsy typu smoking od 1-2 tygodni, a rzęsy typu wire-to-wire mają najdłuższy okres trwałości, około półtora miesiąca.

Niezbędne akcesoria do sztucznych rzęs

Spójrz na poniższą listę i wybierz akcesoria, które Ci się przydadzą, gdy tylko zdecydujesz się na rodzaj rzęs, na które chcesz się zdecydować.

Grzebień do rzęs. Wypróbuj produkt.

  1. Profesjonalna pęseta do przedłużania
  2. nożyce
  3. Spoiwo

  4. Usuń rozszerzenia
  5. Pianka do czyszczenia przedłużanych rzęs

Jak nakładać sztuczne rzęsy?

Zanim założysz sztuczne rzęsy, upewnij się, że znasz podstawowe zasady: Używaj profesjonalnych produktów. Oczy są jedną z najważniejszych części ciała i potrzebują całej Twojej uwagi i troski.

Wyjmij rzęsy z pudełka, delikatnie ściągając je pęsetą i nie odklejając taśmy. W przeciwnym razie ryzykujesz ich złamanie, ponieważ są bardzo delikatne. Zrób test z rzęsami, bez ich sklejania i upewnij się, że mają odpowiedni kształt i długość do pożądanego wyglądu. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami na opakowaniu wybranego produktu. dodatkowe informacje

W przypadku rzęs z taśmy nałóż klej na taśmę i pozostaw do wyschnięcia na 30-40 sekund. Skieruj spojrzenie w dół, a następnie nałóż pęsetą górne rzęsy jak najbliżej linii rzęs naturalnych i dobrze je utrwal.

Jeśli chcesz nałożyć pojedyncze sztuczne rzęsy, nałóż kroplę kleju na plastikowe podłoże, usuń nitkę lub kępki pęsetą, a następnie zanurz koniec każdej nitki lub kępki w kleju. Podobnie jak rzęsy pasmowe, przylegają jak najbliżej nasady rzęs naturalnych, zaczynając od kącika zewnętrznego do kącika wewnętrznego. Ważne przy nakładaniu sztucznych rzęs, miej oczy szeroko otwarte, aby uniknąć przyklejania górnych rzęs do dolnych. W przypadku rzęs magnetycznych nałóż jeden zestaw bezpośrednio na każdy rząd rzęs i dociśnij.

Usuwanie i pielęgnacja sztucznych rzęs

Czas ją rzucić i iść dalej. W tym celu uważaj, aby nie używać tłustego płynu do demakijażu ani nie pocierać oczu. Potrzebujesz specjalnego rozwiązania, aby je odkleić, aby nie wyrywać naturalnych rzęs. Jeśli nie masz go pod ręką, dobrze zmyj makijaż, napełnij miskę parującą wodą, przykryj ją twarzą i trzymaj ręcznik nad głową przez 10-15 minut. Para pomoże w łatwym usunięciu przedłużeń z naturalnych rzęs za pomocą delikatnego środka do demakijażu.

Magnetyczne rzęsy usuwamy delikatnie pociągając za zewnętrzny kącik i powoli odsuwając dłoń od naturalnej linii rzęs. Nie zapomnij użyć specjalnych środków czyszczących do sztucznych rzęs wielokrotnego użytku. Wybierz dla siebie odpowiednie rzęsy, niezależnie od tego, czy wychodzisz na kawę, jedziesz na imprezę, czy na pokaz i bądź gotowy, aby przekazać najpiękniejszy look!

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz