Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Urokliwa chorwacka wyspa pełna delfinów

Szansa zakwaterowania w domu lub apartamencie na wyspie Mali Losinj to alternatywa atrakcyjna dla przyjezdnych. Można odnaleźć dużo rozwiązań w sieci albo przez biuro podróży. Każdy nocleg jest scharakteryzowany i sprawdzony, wobec czego nie trzeba się martwić, że nie sprawdzi się. Sama wysepka zalicza się do największych wysp w Chorwacji. Miasteczko położone jest nad piękną oraz dłuższą zatoką Augusta, podlegającą działaniom ochronnym.

Wszystkie apartamenty i domki położone są w zachwycającej okolicy, łączącej w sobie urokliwość adriatyckiej natury oraz życie progresywnego miasteczka. Niezależnie od faktu, czy ktokolwiek podróżuje parą, ze znajomymi albo z członkami rodziny, odnajdzie właściwe, spełniające jego wymagania potrzeby. Sprawdzone noclegi zalecane są na zajmujących się turystyką stronach internetowych. Więcej wiadomości można odszukać na stronie internetowej http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/je-li-ovo-najljepsi-hrvatski-grad-s-najgorom-vizitkom.html

Można tam znaleźć też wiele rekomendacji od przyjezdnych. Wyspa jest tak godna polecenia pod względem turystycznym, że nie jest dziwne, że dostała wyróżnienie Srebrnego Kwiatu Europy. Wrażenie wywołują takie wydarzenia jak „Noc pod Gwiazdami” w byłym obserwatorium, gdzie można brać udział w czarodziejskich badaniach kosmosu albo festyny z regionalnymi daniami. Zabawa i smaczne potrawy idą tutaj w parze. Mali Losinj to wyspa na której można znaleźć coś wyjątkowego.

Turyści dla których w głównej mierze nie bez znaczenia będzie to, że we wspaniałych warunkach mają możliwość uprawiać sporty w wodzie albo pozostałe, miłośnicy obiektów zabytkowych to dwie grupy, jakie będą zadowolone. Liczne zabytki będą nawiązywać do historii miasta. Naprzeciwko Muzeum Apoksyomenosa zakotwiczona jest drewniana łódka motorowa Nerezinac, pełniąca funkcję muzeum pod gwiazdami. Godny jest punkt widokowy w Mali Losinj, na szczycie wzniesienia Umpiljak, ukazującym panoramę miasta oraz okolicę wysepki. Jest on złączony z miejscem do odpoczynku. Na wyspie umieszczonych jest kilka popularnych plaż żwirkowych, skalistych oraz piaszczystych.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz