Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Zakład kamieniarski GRANMAL: wyspecjalizowane wykonywanie płyt nagrobkowych

Duży dobór nagrobków tradycyjnych oraz nowoczesnych to jeden z wiodących elementów rozpoznawczych zakładu kamieniarskiego GRANMAL. Zwłaszcza zaś zakład ten realizuje zlecenia dotyczące nagrobków na zamówienie, wykonywanych na podstawie zleceń indywidualnych. W efekcie najbliżsi mają możliwość upamiętnić osoby zmarłe stricte w ten sposób, jak sobie zakładają. Naturalnie, firma udostępnia także wzornik odnoszący się do nagrobki kielce, aczkolwiek zleceniodawcy mogą zdecydować, czy będzie interesować ich wykonanie zamówienia specjalnego.

Nagrobki cmentarne z granitu oraz z marmuru dostępne są w dużej palecie kolorystycznej, a kamień na ich zrobienie sprowadzany jest z różnych zakątków świata. Dodatkowo można też liczyć na duży wybór ozdób: krzyży, tablic, napisów oraz wzorów kamiennych. Sam producent nagrobków kielce proponuje doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego wzoru nagrobka, materiałów oraz sposobu wykończenia.

Co więcej, już po zrealizowaniu zlecenia zamawiający otrzymają wiadomości w temacie tego, w jaki sposób zatroszczyć się o płytę nagrobną. Pomniki zrobione przez GRANMAL cechuje niepowtarzalne zdobnictwo, estetyka oraz spora troska o zachowanie detali. Z tego powodu na ich realizację decydują się klienci nie tylko z Kielc, ale również z okolicznych miejscowości. Obszerna propozycja sprzedażowa zakładu zawiera: nagrobki w wersji nowoczesnej, nagrobki pojedyncze, nagrobki eleganckie, nagrobki podwójne a także rzeźby.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz