Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Czy warto dawać kalendarze jako upominek dla swoich kontrahentów

Liczni pracownicy w swojej codziennej pracy korzystają bardzo chętnie z najróżniejszych kalendarzy, mimo że do dyspozycji mają przecież wiele elektronicznych sprzętów. Jednak zerknięcie na zakreślony termin znacznie lepiej będzie przypominać o zbliżającym się dniu spotkania niż przypominacze generowane przez aplikację na smartfonie.

Dlatego też co roku warto pomyśleć o kupnie takich akcesoriów dla swojej załogi, a wybór ich jest naprawdę duży. Przede wszystkim do dyspozycji będą najróżniejsze wersje wieszane na ścianach. Zamówić je można w dowolnym wymiarze, oraz oczywiście z własną grafiką. Z praktycznych powodów pracownicy sięgają też chętnie po kalendarze tygodniowe a4, przypominające swoim wyglądem większy zeszyt. Dla wielu osób być one jednak mogą zbyt duże, zwłaszcza jeżeli ktoś by chciał je cały czas nosić przy sobie. Wówczas zdecydowanie lepszą opcją mogą być kalendarze dzienne a5.

Mniejszy wymiar sprawia, że taki kalendarz będzie lekki i poręczny, i można go zawsze mieć pod ręką. Ponieważ najczęściej produkcja kalendarzy tego typu jest realizowana na indywidualne zamówienie, to zamawiający mają wiele opcji do wyboru. Przede wszystkim mogą wybierać spośród wielu rodzajów materiałów na okładki i kolorów. Lecz nie będzie też problemu, jeżeli ktoś zdecyduje się wydrukować logo firmy czy też jakieś zdjęcie. Większość firm oferujących tego typu usługi jest bardzo elastyczna jeśli chodzi o zamawianie. Tak więc jeżeli taką się już wyszuka, wpisując na przykład w wyszukiwarce hasło zobacz dalej o kalendarzach książkowych, to nie powinno być żadnych problemów z realizacją nietypowego zlecenia.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz