Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Jakie są podstawowe rodzaje ogrodniczych folii

Współczesna branża ogrodnicza korzysta coraz częściej z najróżniejszych folii. Naprawdę często Folie ERG Bieruń są chociażby wykorzystywane do budowy różnego rodzaju tuneli. Takie tunele chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, zapewniając równocześnie w środku odpowiednią wilgotność i temperaturę. Na rynku można znaleźć wiele różnych odmian tego produktu, jakie różnią się parametrami technicznymi, właściwościami oraz ceną.

Z tego też powodu jeśli ktoś planuje się zająć uprawianiem kwiatów czy roślin i chce robić to w tunelu, to nie będzie miał żadnego problemu z wyborem optymalnego rozwiązania. Przede wszystkim ważne będzie to, na jaki czas taka folia będzie kupowana. Modele dedykowane na dwa sezony, czyli wiosnę i lato kosztują znacznie mniej, ale bierze się to z tego, że zwyczajnie są cieńsze i mniej wytrzymałe. Dlatego niejednokrotnie lepszą opcją będzie kupienie wieloletniej folii, bo tego typu modele posiadają jeszcze dodatkowe wzmocnienia zwiększające ich wytrzymałość.

Można się też zastanowić nad wyborem folii kilkuwarstwowej, jaka jest znacznie trwalsza i solidniejsza. Lecz przy takich wersjach należy sprawdzić jak w nich wygląda przepuszczalność światła słonecznego. Parametr ten jest bardzo ważny dla odpowiedniego wzrostu roślin, jeżeli światła będzie zbyt mało to mogą one nie mieć optymalnego mikroklimatu. Takie folie dostępne są w wielu różnych rozmiarach, w wielu przypadkach można też kupić je dokładnie na wymiar.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz