Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Jakie wady i zalety posiadają strony w abonamencie

Jeszcze do niedawna najczęściej wybieranym modelem rozliczania stron internetowych była jednorazowa płatność. W takim modelu na początku należało ponieść pewne koszty, ale później opłaty na rok zamykały się w kwocie 200-300 złotych, za przedłużenie domeny i hosting. Lecz ostatni czas przyniósł intensywny rozwój firm oferujących strony internetowe lublin w wersji z abonamentem. Takie rozwiązanie obecnie się staje coraz popularniejsze z uwagi na szereg istotnych zalet. Przede wszystkim na starcie nie trzeba robić inwestycji na kilka czy kilkanaście tysięcy na to, żeby pokazać się w internecie. Swoją stronę można szybko i łatwo stworzyć przy pomocy dostępnego kreatora, jeżeli ktoś posiada choć odrobinę umiejętności technicznych to bez żadnego problemu da sobie z tym radę.

Oczywiście zamówić także można uruchomienie strony w firmie oferującej takie usługi, lecz jeżeli nawet będzie to z szatą graficzną, to koszty będą znacznie niższe niż wykonywanie wszystkiego od razu. Taka strona na abonament dostosowana też być może pod względem grafiki do oczekiwań klienta, żeby mógł się on wyróżnić w ten sposób pośród konkurencji. Podejmując decyzję o takim rozwiązaniu pamiętać jednak należy o tym, że ma ono pewne ograniczenia. Po pierwsze kreatory z reguły mają pewne ograniczenia, które sprawią że w pewnej chwili może braknąć jakiś funkcji, które akurat bardzo by się przydały. Poza tym w perspektywie wielu lat koszty abonamentu mogą wynieść więcej, niż opłata za wykonanie całości na raz.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz