Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Klejnoty dla panów

Mężczyźni z reguły nie noszą biżuterii, pomimo tego są takie szczegóły, jakie pojawiają się w ich dziennej identyfikacji stylu. Niektórzy lubą kobiece błyskotki i nie zwracając uwagi na opinie innych po prostu je noszą. Artystyczna biżuteria w wydaniu mężczyzn poniekąd nie wstępuje w grę. Panowie są w stanie ją co najwyżej produkować, lecz z pewnością nie nosić. Raz na czas na ich szyjach ma okazję pojawić się wisiorek, lub ewentualnie naszyjnik, niektórzy mają bransoletki, a zaś inni są totalnie przeciwni noszeniu czegokolwiek.

Najczęściej napotykaną błyskotką u męskiej płci, są obrączki weselne. Noszą je wszyscy żonaci mężczyźni i nie ma w nich niczego złego, co by przypominało o ich artystycznych upodobaniach. Osoby pokroju Adama Darskiego oraz wielbiciele zespołów metalowych noszą biżuterię, jakiej również nie można zakwalifikować do artystycznej. Są to łańcuszki, zawieszane przy spodniach, bądź obszerne liczby kolczyków w jednym uchu. Panowie nie stosują jakichkolwiek kompletów biżuterii, gdyż najzwyczajniej w świecie, nie są im one niezbędne.

Jeśli jednak pragną, wystarczy zajrzeć na bransoletka męska. Może nie noszą jej tak ochoczo i w szeregu przypadków jak są jej twórcami. Można zaobserwować, że najlepszymi, najbardziej rozchwytywanymi projektantami ozdób są mężczyźni. I nie tylko na całym świecie, jednak i w Polsce. Przykład? Kruk, firma, to wszystko dzieło mężczyzn. Co sprawia, iż to oczywiście mężczyźni są lepszymi kreatorami, twórcami aniżeli kobiety? Może to, iż tworząc kierują się tym, co potrzebowaliby zobaczyć na kobiecie. Co pasuje do ich zakresu, temperamentu.

Mężczyźni, gdy już noszą i zakupują biżuterię, wybierają klasyczne srebrne akcesoria, takie jak wszelkiego typu sygnety, krótkie łańcuszki, kolczyki lub łatwe bransolety. Bez jakichkolwiek pobocznych ozdób, czysta klasyka. Co da się łatwo zaobserwować mężczyźni zazwyczaj, jako swoją biżuterię wybierają… zegarki. Co więcej mężczyźni, którzy należą do wskazanych subkultur, mają mniejsze pole do popisu niż kobiety. Wobec tego wyrażają się oczywiście przez biżuterię, którą noszą. Tworzenie jej jak oraz określenie nią własnej osobowości.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz