Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Najem przyczepy kempingowej – skąd projekt kempingów?

Biwakowanie na campingu nie jest naturalnie gratisowe, jakkolwiek agregacja wszelkich opłat nie przeraża letników. Płacimy za osobę za dobę. Koszty nie są wielkie, a dzieci zawsze mają zniżki. Czasami są też upusty dla rodzin i przy dłuższych pobytach.

Płacimy także za ustawienie wozu lub przyczepy i pobieranie energii elektrycznej. Za pobyt z pupilem też nieraz musimy na domiar tego zapłacić, chociaż nie jest to normą. Naturalnie należy pamiętać ażeby sprzątać po zwierzęciu oraz starać się, by nie zakłócało ono spokojnego wypoczynku innym letnikom. W ceny wliczona jest opłata klimatyczna i szansę korzystania z węzła sanitarnego. Opłaty kwater, jeżeli takowe znajdują się w pobliżu campingu, również nie są wielkie.

Mamy prawo nocować w domach krajoznawczych w sezonie zapłacimy blisko stu złotych, a mamy do dyspozycji cały domek (jeden bądź dwa pokoje) z toaletą. Ze względu na niskie ceny, campingi cieszą się niezwykłą renomą. Ze wszystkich pól biwakowych w Polsce korzysta rocznie ponad sto tysięcy osób, a parę procent stanową turyści z zagranicy. Pole biwakowe bądź pole namiotowe lub campingowe to miejsce ogrodzone, umożliwiające nocleg w namiocie, przyczepie lub też domku turystycznym, które nie jest strzeżone. Pole namiotowe jest w szeregu przypadków położone w jakimś interesującym miejscu: nad jeziorem, blisko morza, w malowniczym zakątku, blisko Parku narodowego, ruin zamku, jakiejś słynnej budowli.

Pole campingowe wyekwipowane jest w sanitariaty z prysznicami z ciepłą i zimną wodą oraz toaletami dopasowanymi dla osób niepełnosprawnych – jeżeli chcesz wynająć przyczepę, zobacz samochody kempingowe. Są też podłączenia elektryczne dla przyczep campingowych, ławki, kosze na śmieci, miejsca na ognisko, a czasem również wypożyczalnia oprzyrządowania turystycznego czy sklepik spożywczy. Na polu biwakowym zawsze znajdują się punkty poboru wody pitnej oraz bazowe urządzenia sanitarne, takie jak prysznice, umywalnie, toalety. W tej chwili najwięcej pól campingowych znajduje się w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, lubuskim, warmińsko – mazurskim oraz wielkopolskim, albowiem znajdują się ta w najwyższym stopniu atrakcyjne turystycznie tereny.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz