Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Park Umag i kemping Lanterna w Chorwacji – najem kampera daje wiele możliwości na turystykę

Mówiąc o wczasach, trudno przedstawić sobie inne miejsce, aniżeli Chorwacja. Doskonałe wybrzeże, a wspólnie z nim Park Umag, inaczej wioska, jaka dosłownie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o około osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, należałoby nadmienić, iż na tle innych ten faworyzuje się długą plażą oraz fantastycznym widokiem na morze. Turyści są w stanie korzystać z kompleksu basenów, jaki został oddany do użytku stosunkowo niedawno. Starsze osoby przede wszystkim lubują się w wodospadach i jacuzzi. Z kolei dzieci – lubią statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowane przede wszystkim z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie dużą popularnością cieszą się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, który niewątpliwie wzbudza dużo emocji pośród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bowiem wiele wrażeń. Naturalnie w tym położeniu znajduje się wiele kortów tenisowych, jakie są równie popularne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, interesująca pogoda. Wymarzone miejsce na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, ponieważ oczywiście o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali blisko dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag oraz Poerc.

Miejsce to raduje się obecnością niesłychanie czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeżeli chcesz wynająć przyczepę, zobacz centrum campingowe. To naturalnie ona od dawien dawna przyciąga wędrowców nieomalże z całej Europy. Kemping Lanterna proponuje wczasowiczom wiele rozmaitych basenów. Są one ofiarowane zarówno dla dzieci, jak i starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami uroczymi czy też słonymi, w zależności od zamiłowań pływających w nim osób. Można korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorową porą wolno się pobawić w dyskotece. Z racji różnych propozycji na spędzanie czasu na omawianym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą popularnością wśród wędrowców z wielu krajów, w różnym wieku. Imponujący pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a także wyśmienity sposób na szaleństwa z paczką kolegów.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz