Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Nowoczesne zabiegi Icoone Laser umożliwiające sprawne pozbywanie się cellulitu

Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbycie się cellulitu wykonywane są w Klinice Urody Mona Lisa. Dzięki nim można perfekcyjnie modelować figurę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z zastosowaniem wyspecjalizowanych głowic zawierających mikrootwory umożliwia dotarcie do nawet trudnodostępnych miejsc na ciele.

Zassanie fałdów skórnych zalicza się do delikatnych, aczkolwiek jest wyjątkowo dokładne. Dlatego głowice lasera mogą radzić sobie nawet z nad wyraz zwiotczałą tkanką skórną. Nieinwazyjne pozbycie się tkanki tłuszczowej sprawdzi się też w usuwaniu zbliznowaceń oraz obrzęków. Wykorzystanie zmotoryzowanych głowic z energią światła ledowego i lasera wpływającego na tkankę tłuszczową daje rezultat fotochemiczny w tkance. Tym samym, może dojść do przyspieszenia przemiany tkanek komórkowych, a także do redukcji cellulitu przez pomniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Takie zabiegi na cellulit Poznań umożliwiają naturalny ich rozkład i usunięcie z organizmu.

Efekty, jakich można oczekiwać to: poprawienie prezencji oraz napięcia skóry, poprawienie elastyczności tkanki skórnej, zeszczuplenie, redukcja cellulitu, poprawa samopoczucia, zrelaksowanie, redukcja obrzęków a także w przypadku pań po urodzeniu dziecka – powrót do wcześniejszej figury. Co ważne, taki zabieg może być wykonywany również w wypadku skóry z tendencją do pękających naczynek. Masaż z użyciem Icoone Laser może zostać też wykonany u osób o różnym kolorze tkanki skórnej. Najlepsze rezultaty można otrzymać po mniej więcej od dziesięciu do 15 zabiegów.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz