Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Oferta dla klientów interesujących się rozszerzaniem posiadanych umiejętności językowych

Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova przygotowała bogatą ofertę zajęć lingwistycznych. Udostępnione zajęcia poprowadzone są przez doświadczonych ekspertów, czyli nie ma potrzeby się przejmować, że nie będą miały atrakcyjnej postaci. Przykładowo, decydując się na angielski dla firm Warszawa można oczekiwać na to, iż szkolenia będą odbywać się z dużym akcentem na mówienie, co pozwala na lepsze przyswojenie wiedzy.

Zakres wszystkich spotkań będzie również na sposób indywidualny dostosowany do potrzeb kursantów. Poza szkoleniami takimi jak polski dla firm szkolenia językowe Warszawa można również liczyć na możliwość skorzystania z oferty zrobienia tłumaczeń a także przeprowadzanie audytów językowych. Kwestie szczegółowe dla każdej współpracy wyznaczane są indywidualnie. Wieloaspektowa obsługa lingwistyczna realizowana może zostać dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw. Zajęcia mogą odbyć się w trybie internetowym, jak i w siedzibie firmy.

Zależnie od wymagań osób zapisujących się na kursy, można zapisać się na język ogólny, ale też specjalistyczny. Nie jest znaczące, czy będzie to polski dla firm, bądź inny język, spotkania oraz audyty zostaną przygotowane na najwyższym poziomie. Z uwagi na to, że Lingua Nova jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Pearson Test of English oraz LanguageCert oraz posiada upoważnienie MEN do robienia egzaminów z języka polskiego jako obcego, można oczekiwać, iż szkolenia językowe Warszawa znacząco podwyższą dotychczasowo posiadane umiejętności językowe.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Warto też zobaczyć:

Dodaj komentarz