Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Profesjonalna organizacja szkoleń www i różnych spotkań wirtualnych

Informacje dla osób które chcą zorganizować webinar współpracując z PLATINUM MEDIA są opublikowane na stronie internetowej. Na dodatek specjaliści ochoczo się nimi dzielą, kiedy ktoś się z nimi skontaktuje. Webinary mogą mieć profil szkoleniowy, informujący albo marketingowy. Transmitowane są zawsze w czasie realnym, za pośrednictwem innowacyjnie przygotowanej platformy. Cała webinary odbywa się przy zastosowaniu techniki webcast.

Specjaliści zajmują się promowaniem wydarzenia w sieci, w sposób stuprocentowo przystosowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się również do oddziaływań w social mediach, co aktualnie jest na topie. Sposób reklamowania będzie w każdej sytuacji przystosowany do oczekiwanej ilości odbiorców. Webinar będzie odbywać się na platformie NXWEBINAR, mającej sporo funkcjonalności. Z tego względu spotkania online jest spersonalizowana.

Wystarczy się logować i otworzyć pokój spotkań, a później korzystać z prostego w obsługiwaniu interfejsu. Co ważne, każdy z webinarów można zapisywać oraz odtworzyć dokładnie wtedy, kiedy ma się taką chęć. Jest to na przykład dobre dla osób, jakie w konkretnym czasie nie mogły brać udziału w spotkaniu online. Specjaliści z PLATINUM MEDIA dbają o to, żeby dany event został świetnie odbierany i posłużył promowaniu działalności zleceniodawcy. Marka zarządza prywatną platformą do przesyłania transmisji danych, nadającą się do personalizacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY